• Odwiedziło nas: 119186 osób

Niedziela, 2018-04-22

Łukasza, Kai

Dzień Babci i Dziadka- 22 stycznia 2017r.

Jesteś tu: » Strona główna » Dzień Babci i Dziadka- 22 stycznia 2017r.

Dzień Babci i Dziadka- 22 stycznia 2017r.

W Szkole Podstawowej w Jeleńskiej Hucie zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków

To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dnia 22 stycznia w naszej szkole odbyła się ta wspaniała impreza. Na wstępie pani dyrektor Judyta Miłosz przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami i złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom.

Na pięknie udekorowanym holu dzieci klasy 0-III   pokazały wspaniały program artystyczny. Klasa II wystawiła bajkę „Toruńskie pierniki”. Po czym odbył się krótki koncert życzeń. Dzieci z klasy 0 i III w formie wierszy i piosenek złożyły dziadkom  i babciom życzenia, na koniec części artystycznej dzieci  obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne laurki z życzeniami oraz cudowne kwiatki oraz medale. Następnie swoje aktorskie umiejętności przedstawili uczniowie klasy I i II, którzy wystąpili z "Jasełkami", jako, że nadal mamy piękny okres Bożego Narodzenia.

W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Po części artystycznej zaproszono babcie i dziadków  na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy.

Więcej zdjęć w naszej galerii.