• Odwiedziło nas: 119187 osób

Niedziela, 2018-04-22

Łukasza, Kai

Bal Karnawałowy- 26.01.2018r.

Jesteś tu: » Strona główna » Bal Karnawałowy- 26.01.2018r.

Bal Karnawałowy- 26.01.2018r.

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.

Bal karnawałowy dla  dzieci to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo  przez nie lubianą, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas.

W dniu 26.01.2018r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 0- III.

Tego dnia  już od rana w szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach  można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli na hol. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie

w zabawach prowadzonych przez swoje panie. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas odpoczynku nauczycielki zachęcały do śpiewania znanych piosenek.

Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka, Kaczuch.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok

Zapraszamy do naszej galerii