Piątek, 2018-02-23

Damiana, Romana

"Méster Bëlnégò Czëtaniô"- konkurs w Częstkowie

Jesteś tu: » Strona główna » Aktualności » "Méster Bëlnégò Czëtaniô"- konkurs w Częstkowie

"Méster Bëlnégò Czëtaniô"- konkurs w Częstkowie

W środę 15 listopada odbył się konkurs  "Méster Bëlnégò Czëtaniô" organizowany przez Szkołę Podstawową w Częstkowie.

Na konkurs pojechało 6 dzieci z naszej szkoły:Karolina Kalkowska, Kamila Czerwionka, Roksana Jankowska, Patrycja Szczodrowska, Wiktoria Sychowska oraz Rafał Marszała.

Jak zwykle Częstkowo ugościło wszystkich uczestników konkursu z iście kaszubskim rozmachem, było jak zawsze bardzo sympatycznie, przyjemnie i serdecznie. Konkurs stał na wysokim poziomie, wszyscy uczestnicy byli bardzo przygotowani i z tą większą radośćią przyjęliśmy werdykt jury, które ucznia klasy III Rafała Marszałę wyróżniło zaszczytnym II miejscem.

Serdecznie gratulujemy Rafałowi oraz dziękujemy pani Joannie Ruczyńskiej za przygotowanie ucznia do konkursu.